18 Şubat 2019

Bekçi Alımı Sonuçlarına Göre Yedek Aday Ne Anlama Gelir ?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlanarak bekçi alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Adaylar tarafından sonuçların açıklanması kapsamında yedek aday kavramının ne anlama geldiği araştırılıyor. Bu konu hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz…

Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlanarak 7 bin bekçi alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda asil aday ve yedek aday listesi oluşturuldu. Yedek aday kavramı içinde yer alan adaylar yedek adayın ne anlama geldiğini araştırıyorlar.

Peki sonuçlar Polis Akademisi tarafından nabsıl duyuruldu. İşte detaylar:

POLİS AKADEMİSİNDEN YAYIMLANAN DUYURU

Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) en geç 03 Aralık 2018 tarihinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

Bekçi alımı sonuçları için TIKLAYIN.

YEDEK ADAY NE ANLAMA GELİR?

Yedek aday olarak açıklanan adaylar asil adayların kayıt işlemleri çeşitli sebeplerden gerçekleşmediği kapsamında yedek adaylar arasında sırasıyla kayıt çağrısı yapılacak ve evrak teslimi yapılması istenecektir. Adayların Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanacak olan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

Devlet Su İşleri İşçi Alıyor! DSİ engelli ve eski hükümlü işçi alımı yapacağını duyurdu!

admin@gmail.com

Meclis’te Dikkat Çeken Açıklama: Devlet Memurluğu Kaldırılıyor

admin@gmail.com

Sayıştay En Az 4600 TL Maaş İle Kamu Personeli Alımı İlanını Yayımladı!

admin@gmail.com

4 Aylık Enflasyon Farkı Zammı Netleşti

admin@gmail.com

En Az 4 Bin TL Maaşla Kamuya Personel Alımı Yapılıyor

admin@gmail.com

Türk Telekom Personel Alımı Yapıyor! (Tecrübeli ve Tecrübesiz)

admin@gmail.com

Adalet Bakanlığından Yeni İlan Yayımlandı ! En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılıyor

admin@gmail.com

Kamu Personelleri İçin Emsal Karar ! Meslekten Çıkarmaya İptal

admin@gmail.com

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 104 İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı!

admin@gmail.com

Yorum Yaz

HDHABER.NET