20 Mayıs 2019

Bekçi Alımı Sonuçlarına Göre Yedek Aday Ne Anlama Gelir ?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlanarak bekçi alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Adaylar tarafından sonuçların açıklanması kapsamında yedek aday kavramının ne anlama geldiği araştırılıyor. Bu konu hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz…

Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlanarak 7 bin bekçi alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda asil aday ve yedek aday listesi oluşturuldu. Yedek aday kavramı içinde yer alan adaylar yedek adayın ne anlama geldiğini araştırıyorlar.

Peki sonuçlar Polis Akademisi tarafından nabsıl duyuruldu. İşte detaylar:

POLİS AKADEMİSİNDEN YAYIMLANAN DUYURU

Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) en geç 03 Aralık 2018 tarihinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

Bekçi alımı sonuçları için TIKLAYIN.

YEDEK ADAY NE ANLAMA GELİR?

Yedek aday olarak açıklanan adaylar asil adayların kayıt işlemleri çeşitli sebeplerden gerçekleşmediği kapsamında yedek adaylar arasında sırasıyla kayıt çağrısı yapılacak ve evrak teslimi yapılması istenecektir. Adayların Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanacak olan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) TYP Personeli Alım İlanı Yayımladı!

admin@gmail.com

Memur Adayları Dikkat ! KPSS Merkezi Atama Tercihleri Başlıyor

admin@gmail.com

Sağlık Bakanlığı 79 Bin Atama Yapacak.

admin@gmail.com

Bakanlıklar, Üniversiteler ve Belediye Başkanlıkları 280 TYP Personeli Alımı Yapıyorlar

admin@gmail.com

Kamu Personellerinin Becerilerine Göre Ödül Verilecek!

admin@gmail.com

2019 Yılında Öğretmenlerin Maaşları ve Ek Ders Tutarları Ne Kadar Olacak?

admin@gmail.com

Dışişleri Bakanlığı Memur Arıyor! Konsolosluk ve İhtisas Memuru Alımı için Sınav Yapılacak!

admin@gmail.com

Türk Kızılayı Yeni İlan Yayımladı! Sağlık Uzmanı Alımı Yapıyor!

admin@gmail.com

En Az 8 Bin TL Maaşla Kamuda Pilot Olma Şansı!

admin@gmail.com

Yorum Yaz

HDHABER.NET