10 Aralık 2018

Bekçi Alımı Sonuçlarına Göre Yedek Aday Ne Anlama Gelir ?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlanarak bekçi alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Adaylar tarafından sonuçların açıklanması kapsamında yedek aday kavramının ne anlama geldiği araştırılıyor. Bu konu hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz…

Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlanarak 7 bin bekçi alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda asil aday ve yedek aday listesi oluşturuldu. Yedek aday kavramı içinde yer alan adaylar yedek adayın ne anlama geldiğini araştırıyorlar.

Peki sonuçlar Polis Akademisi tarafından nabsıl duyuruldu. İşte detaylar:

POLİS AKADEMİSİNDEN YAYIMLANAN DUYURU

Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) en geç 03 Aralık 2018 tarihinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

Bekçi alımı sonuçları için TIKLAYIN.

YEDEK ADAY NE ANLAMA GELİR?

Yedek aday olarak açıklanan adaylar asil adayların kayıt işlemleri çeşitli sebeplerden gerçekleşmediği kapsamında yedek adaylar arasında sırasıyla kayıt çağrısı yapılacak ve evrak teslimi yapılması istenecektir. Adayların Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanacak olan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

MEB, GYS Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

admin@gmail.com

Meclis’te Dikkat Çeken Açıklama: Devlet Memurluğu Kaldırılıyor

admin@gmail.com

Kamu Personelinin Kasım Ayı Maaş Bordroları Yayımlandı ! e-Bordro Sorgulama Ekranı

admin@gmail.com

Memur Adayları Dikkat ! KPSS Merkezi Atama Tercihleri Başlıyor

admin@gmail.com

Sahil Güvenlik Komutanlığı Lise Mezunu KPSS Şartsız Memur Alımı Yapıyor

admin@gmail.com

Kamu Çalışanının Merakla Beklediği Yarı Çalışma Yönetmeliğinde Sona Gelindi.

admin@gmail.com

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı!

admin@gmail.com

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 10 Bin Bekçi Kadro İhdası Resmi Gazete’de Yayımlandı!

admin@gmail.com

Kamu Personelleri İçin Emsal Karar ! Meslekten Çıkarmaya İptal

admin@gmail.com

Yorum Yaz

HDHABER.NET