16 Mayıs 2019

Black Friday Yaklaşıyor ! Süper Cuma İndirimleri Hangi Ürünleri Kapsıyor ?

Tüm Türkiye’nin kitlendiği alışveriş merakı olmayanların dahi ilgisini çeken Süper Cuma için geri sayım başladı. Peki Süper Cuma indirimleri hangi mağazaları kapsayacak? Bu konu hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz…

Süper Cuma kapsamında Türkiye’de de perakende sektörü büyük indirimler yapıyor. Süper Cuma kampanyası bundan dolayı alışveriş merakı olmayanların dahi ilgisini çekiyor.

Süper Cuma kapsamında vatandaşlar tarafından hangi mağazaların indirim yapacağı araştırılıyor. Süper Cuma bu yıl 23 Kasım’da gerçekleşecek.

Süper Cuma indirimlerinin çıkış yeri ABD’dir. Süper Cuma indirimleri Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada da ilgi ile takip ediliyor. Bu kapsamda indirimler teknoloji başta olmak üzere birden çok sektöre ilişkin çeşitli mağazalar indirim yapacak.

Alışveriş seveler tarafından üç büyük indirim takip ediliyor. Bu indirimlerin ilki 11 Kasım’da Bekarlar Günü olarak gerçekleşti. Bunun yanı sıra Çin e-ticaret devi Alibaba geçtiğimiz günlerde ‘Bekarlar Günü’ kapsamında 30.8 milyar dolar ile yeni 24 saatlik satış rekorunu kırmıştı.

Bu Cuma gerçekleşecek 23 Kasım Süper Cuma indirim kampanyası ardından takip edilecek diğer önemli tarih ise  26 Kasım’da yapılacak Siber Pazartesi.

SÜER CUMA ETKİNLİĞİ DETAYLARI

Black Friday, ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Gün 1932’den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz. Dünyanın birçok ülkesinde Black Friday günü vardır.

Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia’da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir. Son yıllarda, bu gün, hem insanlar hem de mağazalar için olumlu şekilde karşılanmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Et ve Süt Kurumu İŞKUR Aracılığıyla Personel Alım İlanı

admin@gmail.com

Yalova Çınarcık’ta Korkutan Deprem ! (Büyük İstanbul Depremiyle Bir İlgisi Var Mı?)

admin@gmail.com

Haksız fiyat artışlarına karşı “mobil şikayet sistemi” devrede

admin@gmail.com

TCMB para politikası raporunu yayımladı

admin@gmail.com

Telefonunuza Mutlaka Yüklemeniz Gereken 10 Uygulama (Android)

admin@gmail.com

Teknoloji Devinden Büyük İndirim: 7 TL’ye Telefon Satacak (İşte Black Friday İndirimleri)

admin@gmail.com

Bu fotoğraflar ilk kez ortaya çıktı… 10 Kasımın bilinmeyenleri

admin@gmail.com

Veraset Ve İntikal Vergi Beyannameleri Elektronik Ortamdan Alınabilecek!

admin@gmail.com

İnternet kota aşımında veri indirme hızı artık düşmeyecek.

admin@gmail.com

Yorum Yaz

HDHABER.NET