17 Mayıs 2019

8 Ocak 2019 Tarihli Atama Kararı Resmi Gazete’de Yayımlandı

Resmi Gazete2nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanlığı Atama kararları yayımlandı. Bu atama kararlarına göre Cumhurbaşkanlığı başdanışman ve danışmanlığına, Din İşleri Yüksek Kurulu üyeliğine, BDDK üyeliklerine, Bütçe Genel Müdür Yardımcılıklarına, Adli Tıp Kurumu üyeliklerine, Sanayi Bakanlığında Daie Başkanlığına, MSB’deki müfettiş kadrolarına atamalar gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Adli Tıp Kurumu, Milli Savunma Bakanlığı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlıklarına Ahmet Minder ve Muhammet Mücahit Küçükyılmaz, Cumhurbaşkanı Danışmanlıklarına ise Mariam Kavakcı ve Serkan Taranoğlu atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu üyeliğine Prof. Dr. Abdullah Kahraman görevlendirilirken, TMSF Kurulu üyeliklerine Fatin Rüştü Karakaş ve Fatih Sultan Mehmet Yıldırım getirildi.

BDDK üyeliklerine ise Ahmet Aksu, Hurşit Yıldırım ve İhsan Uğur Delikanlı’nın atamaları yapıldı.

Strateji ve Bütçe Başkanlığı Bütçe Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına Halit Küçükünal ile Bahtiyar Sazlık’ın ataması gerçekleştirildi.

Adli Tıp Kurumu 8. Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ercüment Aksoy, 8. Adli Tıp İhtisas Kurulu Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Üyeliğine ise İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bahri Teker görevlendirildi.

Milli Savunma Bakanlığında açık bulunan müfettişliklere ise vergi müfettişleri Abdullah Fatih Yavuztürk, Arif Doruk Öztürk, Emre Kuloğlu, Kenan Akbayır, Necmettin Mehrekula, Osman Öztürk, Resul Arslan, Sabri Uzun, Selçuk Şakar ve Sezer Çalışkan atandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına ise Ali Uygun’un ataması yapıldı.

İlginizi Çekebilir

30 Kasım 2018 Resmi Gazete Yönetmelikleri

admin@gmail.com

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Kontrolörleri Yönetmeliği Değişti!

admin@gmail.com

2 Ocak 2019 Tarihli Resmi Gazete Tebliğler, Kurul Kararı, Anayasa Mahkemesi Kararı ve İlanlar

admin@gmail.com

4 Aralık 2018 Resmi Gazete Yönetmelikler, Tebliğler ve Anayasa Mahkemesi Kararları

admin@gmail.com

İthalat bedelinin, ithalatçı şirketinin yurt dışında mukim firma iştiraki tarafından ödenmesi halinde KKDF kesintisi hk.

admin@gmail.com

Resmi Gazete’de Yayımlandı: Polis ve Bekçiler Hakkında Önemli Düzenleme

admin@gmail.com

Sağlık Alanında Düzenlemeler İçeren Kanun Resmi Gazete’de Yayımladı

admin@gmail.com

TCDD’de İstihdam Edilecek Sözleşmeli Memurlar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapıldı!

admin@gmail.com

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Yurtdışı Yönetmeliği Yürürlükten Kaldırıldı !

admin@gmail.com

Yorum Yaz

HDHABER.NET